FABEX Metal & Steel Orta Doğu 2023 Fuarı - Mısır

Birim Makina, FABEX Orta Doğu 2023 Fuarı'nda!

Metal geri dönüşüm sektöründe önde gelen üreticisi olan Birim Makina, FABEX, Metal & Steel, 13. Uluslararası Makina, Çelik İmalatı ve Metal İşleme Fuarı'na katılıyor. 2-4 Eylül 2023 tarihleri arasında Mısır'ın Kahire şehrinde gerçekleş olan Fuar da sizleri Hall3  B25 de yer alan standımıza bekliyoruz.

Birim Makina, balya presleri, vinçler, parçalayıcılar, talaş işleme makineleri, hurda temizleme cihazları, briket makineleri ve makaslardan oluşan geniş bir metal geri dönüşüm makina parkurunda üretim yapmaktadır. Şirket, presler, makaslar, kırıcılar ve sabit ve mobil hurda vinçleri gibi yüksek kaliteli makineler sunarak verimli ve sürdürülebilir metal işleme çözümleri sunmaktadır.

Orta Doğu'nun en büyük makina, çelik imalat ve metal işleme fuarı olan FABEX 2023, Birim Makina'nın son teknoloji ürünleri ve sektörde lider çözümleri sergilemek için ziyaretçileriyle buluşuyor. Çelik & Metal endüstrisi, çelik imalatı, metal işleme sektörlerinden profesyonelleri bir araya geldiği fuar, aynı zaman da ilgili sektörlerin farklı taleplerini karşılamak için benzersiz bir ağ oluşturmaktadır.

Birim Makina, katılımcıları FABEX Orta Doğu 2023 fuarında bulunan stantlarına davet ederek Makina, metal işleme, çelik imalatı, hurda metal işleme alanlarındaki yenilikçi çözümlerini keşfetmeye davet ediyor.

Metal & Steel Mısır 2023 Fuarı'na katılarak ürünlerinizi, teknolojinizi ve hizmetlerinizi hızla büyüyen yeni pazarlara tanıtmak için bir adım önde olun!

Metal & Steel Mısır 2023 hakkında daha fazla bilgi için lütfen [Metal & Steel Egypt Exhibition| September 2023 (metalsteelegy.com)]'yi ziyaret ediniz.

© Copyright Birim Makina, tüm hakları saklıdır. 2022