Birim Makina SteelOrbis & IREPAS Sponsoru!

Birim Makina, dünyanın önde gelen çelik pazarı konferansı IREPAS'ın 40. yılını kutlayacak olan SteelOrbis Sonbahar 2023 Konferansı ve 89. IREPAS Toplantısı'nın gurur duyulan sponsorlarından biri olmanın heyecanını yaşıyor. Konferans, 17-19 Eylül tarihleri arasında İstanbul Swissôtel The Bosphorus'ta gerçekleştirilecektir.

Birim Makina olarak, IREPAS'ın 40. yılını kutlamak ve sektördeki yeniliklere katkıda bulunmak için bu önemli etkinlikte yer alıyoruz. Konferansın girişindeki stantımızda tüm sorularınızı cevaplamaya ve tanışmaya hazırız. Yeni fırsatlar ve iş birlikleriyle sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Birim Makina, balya presleri, vinçler, parçalayıcılar, talaş işleme makineleri, hurda temizleme cihazları, briket makineleri ve makaslardan oluşan geniş bir metal geri dönüşüm makina parkurunda üretim yapmaktadır. Şirket, presler, makaslar, kırıcılar ve sabit ve mobil hurda vinçleri gibi yüksek kaliteli makineler sunarak verimli ve sürdürülebilir metal işleme çözümleri sunmaktadır.

SteelOrbis ve IREPAS Konferansı, sektör liderlerini, çelik üreticilerini, hammadde tedarikçilerini, son kullanıcıları, teknoloji & makina üretici ve şirketlerini büyüleyici Boğaz manzarası eşliğinde bir araya getiren, çelik ürünleri için dünyanın bir numaralı buluşma noktası olacaktır. Etkinlik hem ağ oluşturma fırsatları ve hem de pazardaki son gelişmeler hakkında bilgilendirici sunumlarla buluşuyor.

SteelOrbis Sonbahar 2023 Konferansı ve 89. IREPAS Toplantısı, küresel pazar durumunu anlama, stratejiler planlama ve arz-talep dengesi ile çelik fiyat seviyeleri konusunda doğru bir görüntü elde etme fırsatı sunmaktadır. Katılımcılar ayrıca büyük üreticilerin ve profesyonellerin planlarını dinleme ve küresel ekonomik konular üzerine tartışmalara katılma imkânı bulacaklar.

Bu konferans, çelik sektöründe ana oyuncular, üreticiler, hammadde tedarikçileri, teknoloji ve makine şirketleri ile yeni iş ortaklıkları kurmak için ideal bir platform sunmaktadır.

Birim Makina olarak, bu prestijli etkinliğin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve sektör paydaşlarıyla bağlantı kurmayı, bilgi ve uzmanlığımızı paylaşmayı, yeni fırsatlar yakalamayı ve müşterilerle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Konferans hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için [SteelOrbis Fall 2023 Conference & 89th IREPAS Meeting]'yi ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright Birim Makina, tüm hakları saklıdır. 2022