FABEX Suudi Arabistan Fuarı 2023

Birim Makina, Yenilikçi Metal Geri Dönüşüm Çözümleriyle FABEX Suudi Arabistan 2023 Fuarında!

Türkiye'de hurdacılık sektöründe öncü bir üretici olan Birim Makina, heyecanla FABEX Suudi Arabistan 2023 Fuarı'na katılımını duyuruyor. 10. Uluslararası Çelik, Çelik İşleme, Metal Şekillendirme ve Yüzey İşleme Fuarı, 15 - 18 Ekim 2023 tarihleri arasında Riyad, Suudi Arabistan'da gerçekleştirilecek. Sizleri Hall3  M28 de yer alan standımıza bekliyoruz.

Metal geri dönüşümü ve metal geri dönüşüm ekipmanları konusunda uzman olan Birim Makina, balya preslerinden vinçlere, parçalayıcılardan hurda şleme makinelerine, hurdaları temizleyen çözümlerden preslere kadar çeşitli ve yenilikçi makineler üretmektedir. Şirket, preslerden makaslara, kırıcılardan hurda işleme makinelerine, sabit ve mobil hurda vinçlere odaklanarak metal geri dönüşüm sektörünün değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

FABEX Suudi Arabistan, Metal & Steel Suudi Arabistan ile birlikte, 2012 yılında başladığı serüveninde çelik, çelik işleme, dökümhane, metal işleme, şekillendirme, kesme, kaynak, otomasyon, yüzey işleme makineleri, ekipman ve araçların gerçek bir iş sınıfı etkinliği olma özelliğini kazanmıştır. Fuar, karar alıcılar, teknoloji devleri, sektör uzmanları, üreticiler, tedarikçiler, makine şirketleri, danışmanlar, mühendisler, acenteler, tacirler ve çelik ve metalurji sektöründeki uzmanların Körfez bölgesindeki iç ve dış pazarlara ulaşma, ticaret yapma ve diyalog geliştirme fırsatları için bir araya geldiği önemli bir platform haline gelmiştir.

Suudi Arabistan, devasa bir pazar olarak çelik devlerinin favori destinasyonlarından biri haline gelmiştir. Suudi Arabistan'ın 2030 Vizyonu tarafından desteklenen patlayan talep nedeniyle son on yıldaki en büyük çelik kapasite yatırım dönemini yaşamaktadır. Suudi Arabistan Sanayi ve Maden Kaynakları Bakanlığı'na göre, yakın tarihli verilere göre, gemi inşa, petrol ve gaz, inşaat ve savunma sektörleri için bir çelik levha tesisi projesi için 6 milyar dolar, otomotiv, gıda ambalajlama, makine ve ekipman ile diğer endüstriler için "yeşil" düz çelik tesisi projesi yer almaktadır.

FABEX Suudi Arabistan'daki potansiyel alıcıların varlığı, özellikle çelik, inşaat, altyapı ve boru hatları endüstrilerinden, GCC bölgesinde yeni bağlantılar kurmak ve pazar paylarını artırmak için güvenilir bir platform olarak FABEX'in önemini kanıtlamıştır.

Birim Makina'dan [Sözcünün Adı, Unvanı] şu ifadeleri paylaştı: "FABEX Suudi Arabistan 2023'e katılmaktan heyecan duyuyoruz; bu saygın etkinlikte yenilikçi metal geri dönüşüm çözümlerimizi sergileyebileceğimiz ve Suudi Arabistan'daki büyüyen pazarda yeni iş fırsatları keşfedebileceğimiz için çok mutluyuz."

FABEX'e yatırım yapmak, kanıtlanmış bir geçmişe sahip bir ticaret fuarını tercih etmek anlamına gelmektedir. Lütfen 10. yıl dönümünü birlikte kutlayalım ve başarıyı devam ettirelim!

FABEX Suudi Arabistan 2023 hakkında daha fazla bilgi için [Metal & Steel "Fabex " Exhibition 2023 - Riyadh KSA (fabxsaudi.com)]'yi ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright Birim Makina, tüm hakları saklıdır. 2022